Ruská silná pieseň (Священная война)

Páčilo sa ti toto video? Nezabudni ho ohodnotiť.
Nahrané užívateľom Ezechyel
Videní: 36379 (info)

Ruská patriotická pieseň

Pridať komentár
Anonym (pred 4mes.) reagovať
Rusove s hitlerom zacaly 2 svetovu valku prepadnutim polaku https/youtu.be/Dqd5KgyuRZ8
MarekB 33r. (pred 4mes.) reagovať
Sovietsky zväz zabral polovicu Polska z čisto vojenských dôvodov. 1 - V európe sa schylovalo k veľkej vojne 2 - zlyhali snahy vytvoriť protifašistickú koalíciu v Európe. Západní politici rokovania neustále preťahovali, odmietali, odkladali. Odporúčam literatúru, sú o tom skvelé knihy. 3 - Sovieti si nerobili ilúzie, v zemi prebiehali prípravy na totálnu vojnu (ku ktorej aj došlo). Zomrelo viac ako 22 000 000 Sovietov. 4 - Väčšinu území ktoré Sovieti zabrali Polsku boli bývalé územia ktoré zabralo Polsko po prvej svetovej vojne. Tým to ale nemožno ospravedlniť. 5 - Vonejské hladisko: A) oddialenie fašistických vojsk v údobý vojny a bojových operácii B) oddialenie fašistických letísk od ZSSR C) vytvorenie lepších oporných bodov pred pevnosťami v západnom vojenskom okruhu. D) nemeckí fašisti = nacisti nemali kontrolu nad celým Polskom a jeho hospodárstvom. E) zabránilo sa odvádzaniu mnoho ľudí do koncentrákov. F) Upevnenie pozícii v pobaltských štátoch. Obsadenie Polska malo čisto vojensko-strategický význam. Blížila sa totálna vojna... Študuj fakty druhej svetovej vojne a neopakuj lži po klamároch, ktorí ich šíria iba pre svoj osoh.
om (pred 4mes.) reagovať
Rusové začali válku?Vem si učebnici dějepisu.Obě války začal němec
neo (pred 3mes.) reagovať
obe valky zacaly nemci ...ty moc nevies o svete chlapecku a nicomu nerozumies ... si myslis ,ze ked je nieco napisane v nejakej knihe uz to musi byt pravda ? to co ti drbu detom do hlavy v skolach je vacsinou 50% na 50% ... nezabudat ,ze historiu pisu vitazi nie porazeni ... to co ucitel uci v skole on o tom nerozhoduje co ucit a ko ucit ...to je rozhodnute inde skorumpovanymi zmrdmi ...
Anonym (pred 1mes.) reagovať
jak to tedy je ? A jaký rozdíl mezi Sověty, Rusy a komunisty či bělorusy s carem. Mám je pořád v jednom pytli jako osvoboditelé.
Cole (pred 3mes.) reagovať
Zajtra nás budeš a tebe podobní presviedčať, že nás oslobodili amíci!!!!!!!!!!! Je len jasné, že vo vojne padajú aj nevinné hlavy.
MarekB 33r. (pred 4mes.) reagovať
Za druhé - VOJNA S FÍNSKOM Fínsko a jeho profašistická vláda v predvečer vojny, začala vojenské provokácie na hraniciach so Sovietskym zväzom s cieľom vyvolať vojnu a vyskúšať bojaschopnosť Červenej armády pred totálnou vojnou. Fínska fašistická vláda sa dohodla na prísune zbraní z Nemecka - o čom sa dohodli priamo s Hitlerom. Dovážať mali zbrane aj FRA a VB. Na základe zabitých pohraničníkov v ZSSR blízko fínskej hranice, dalo ZSSR ultimátum, Fíni si robili však ďalej svoje a zomierali ďalší sovietski vojaci. Následná vojna bola síce víťazná pre ZSSR, ale Sovieti mali príliš mnoho strát, za čo sa zaslúžila katastrofálne vládnutie komunistov Nie nadarmo sa v Rusku hovorí veta "Sovieti vyhrali druhú svetovú vojnu napriek komunistom". Študujte druhú svetovú vojnu. Prečo západ začal poriadne bojovať proti Hitlerovi až na konci vojny, kedy už bola porážka Nemecka nevyhnuteľná... Prečo Hitler dobyl tak rýcho Európu a vojna v Rusku trvala 5 rokov. Prečo USA vyhlásili neutralitu a tým nedodali zbrane štátom napadnutým Hitlerom. Prečo investovali obrovský kapitál USA, FRA a VB Nemecku v predvečer vojny, keď už vládol Hitler. Prečo predali Československo Hitlerovi a tvrdili, že ich Hitler oklamal, keď ich Hitler oklamal už 4 krát pred tým? Prečo mu akože stále verili? A ďalšie a ďalšie lži západných politikov a v súčasnosti aj akože "historikov"...
Anonym (pred 4mes.) reagovať
https/youtu.be/Dqd5KgyuRZ8
tom (pred 4mes.) reagovať
blbe
tom (pred 4mes.) reagovať
Ríká ti n ěco,pakt o nútočení?Nebejr Sovětú tak tady nebleješ lži
Nádherná a Vlastenecká píseň našich Ruských osvoboditelů a slovanských bratrů !!! Bůh žehnej Rusku - amen !!!
Ezechyel 87r. (pred 4mes.) reagovať
MONUMENTÁLNA RUSKÁ PIESEŇ, KTORÁ ZNELA NA FRONTOVÝCH LÍNIÁCH, KEĎ NAŠI SLOVANSKÍ BRATIA BOJOVALI PROTI NEMECKÝM FAŠISTOM(NACISTOM) V OBDOBÍ DRUHEJ SVETOVEJ VOJNY! VEĽKÝ SLOVANSKÝ BRAT POMOHOL AJ NÁM S OSLOBODENÍM. SLOVANIA BOLI NA DRUHOM MIESTE V PLÁNE NEMECKÝCH NACISTOV "PODRADNÝCH" NÁRODOV URČENÝCH NA ELIMINÁCIU! SLÁVA PADLÝM HRDINOM! NEZABÚDAME.
Anonym (pred 4mes.) reagovať
Tiez si spminam, nadhera ......
zlata (pred 4mes.) reagovať
učila som sa ju na základnej pred 40 rokmi, dodnes si ju pamätám - niečo úžasné v podaní Alexandrovcov!
magda (pred 4mes.) reagovať
uzasna pisen co chytne za srdce
Anonym (pred 4mes.) reagovať
sú úžastny ,to dokážu len Ruský vojáci.
Jupik (pred 4mes.) reagovať
Úžasné! Miluji Rusko, jeho lid, jeho kultůru........
Anonym (pred 4mes.) reagovať
Užasne pdanie teto nádhernej piesne ,toto dnešnej dobe národy potrebujú
Květa (pred 4mes.) reagovať
úžasná, úžasná,úžasná píseň - vševypovídající...
Víťa (pred 1t) reagovať
Vždy na mne působila velkýcm dojmem.
Anonym (pred 4mes.) reagovať
Krásná píseň !
Anonym (pred 4mes.) reagovať
Úžasná pieseň. Pri tejto piesni si spomeniem na všetkých hrdinov padlých vo vojne a na film "Oslobodenie" a tlačia sa mi slzy do očí.
květa (pred 4mes.) reagovať
krásná píseň,nádherná,zpívali jsme jí sborem v pěveckém kroužku ve škole-to mi připomělo mládí.Je jich škoda,všechny písně se mi v jejich podání moc líbí
Anonym (pred 4mes.) reagovať
Cítím to stejně. Slýchávám ji od dětství. Teprve v poslední době, kdy nám mhrozí nové nebezpečí, jsem si nyní, začala uvědomovat její obrovskou sílu.
Maxim (pred 4mes.) reagovať
Vždy, když slyším tuto úžasnou píseň v provedení Alexandrovců, běhá mi mráz po celém těle. Úžasné, nedostižné, pravdivé a stále aktuální.
julek1347 (pred 4mes.) reagovať
Nádherná píseň. Jsem hudebník umím ocenit. Miluju Rusko.
madem (pred 4mes.) reagovať
Úžasná píseň,hrdá,ruská,vlastenecká.Miluju ji,Alexandrovci super.
Anonym (pred 4mes.) reagovať
je to sestra nasi Kdoz jste Bozi bojovnici